Načítavam...

Bikeradar.com udelil novému Feltu AR FRD ocenenie "najlepší na show"

Warren Rossiter, editor CyclingPlus magazínu, vybral "bikeradarom" ocenený AR FRD ako najlepší bicykel na tohtoročnej výstave Eurobike v nemeckom Friedrichshafen-e: "Pre mňa to bol boj medzi aerodynamickým Feltom FRD AR a Bianchi Oltre Disc, avšak uprednostnil som Felt aj vďaka skvelej aerodynamike, ktorá je obrovským skokom vpred oproti starším bicyklom. Navyše pocit z jazdy je veľmi dobrý, väčšina aerodynamických bicyklov je o kompromise medzi tuhosťou a kvalitou jazdy, ale u Felt-u to zvládli nekompromisne."  Rossiterove pocity z jazdy potvrdili aj inžinieri z Feltu, ktorí vytvorili AR so zameraním na 100% pretekársky bicykel s čo najlepšou aerodynamikou. V porovnaní s Feltom F1, ktorý sedlajú jazdy tímu Argos-Shimano, AR Vám ušetrí 2 minúty a 29 sekúnd pri konštantnom výkone 300 W na trati dlhej 40 km.

Warren Rossiter, editor CyclingPlus magazínu, vybral "bikeradarom" ocenený AR FRD ako najlepší bicykel na tohtoročnej výstave Eurobike v nemeckom Friedrichshafen-e: "Pre mňa to bol boj medzi aerodynamickým Feltom FRD AR a Bianchi Oltre Disc, avšak uprednostnil som Felt aj vďaka skvelej aerodynamike, ktorá je obrovským skokom vpred oproti starším bicyklom. Navyše pocit z jazdy je veľmi dobrý, väčšina aerodynamických bicyklov je o kompromise medzi tuhosťou a kvalitou jazdy, ale u Felt-u to zvládli nekompromisne."  

Rossiterove pocity z jazdy potvrdili aj inžinieri z Feltu, ktorí vytvorili AR so zameraním na 100% pretekársky bicykel s čo najlepšou aerodynamikou. V porovnaní s Feltom F1, ktorý sedlajú jazdy tímu Argos-Shimano, AR Vám ušetrí 2 minúty a 29 sekúnd pri konštantnom výkone 300 W na trati dlhej 40 km.Hlavnú stránku | Späť na Novinky